Indialucja w Galerii Chromego – relacja z koncertu

Człowiek Orkiestra – przyznam, że nie lubię tego określenia – bo człowiek to człowiek a orkiestra to orkiestra. Jednak w tym przypadku nie potrafiłem znaleźć innego określenia. Indalucia zagrała w składzie: Miguel Czachowski – gitara, Giridhar Udupa – instrumenty perkusyjne, śpiew, Anna Mendak – taniec.

I właśnie występ tych trzech osób, był jak koncert orkiestry…. Nie jakiejś tam kameralnej, brzmiało to jak występ orkiestry symfonicznej – w pełnym składzie. Dwie osoby grające i jedna tańcząca, zaprezentowały nam niezwykłe widowisko. Bogate i różnorodne muzycznie, a przede wszystkim niezwykłe emocjonalnie.

Artyści zabrali nas w podróż po świecie, odwiedziliśmy Hiszpanię i Indie. Ale, ta muzyka niesie ze sobą gigantyczne pokłady energii i emocji, dla osób o rozwiniętej wrażliwości muzycznej, mogła to być podróż nawet do odległych galaktyk… Co można było zaobserwować patrząc na zachowanie publiczności. Wspaniałe wydarzenie – jeśli będzie mi dane słuchać ich na żywo w Krakowie na pewno się pojawię!

Więcej zdjęć w serwisie Muzyczny Kraków.

psychoterapia Warszawa | poradnia psychoterapeutyczna Warszawa | adwokat Gliwice