Gruzińskie Trio Mandili – koncert w PAON

Panie śpiewają perfekcyjnie. Trzy głosy, bardzo różne – brzmią niczym wielogłosowy chór. W partiach solowych słychać wyraźnie, jak różnią się od siebie … i jak wspaniale brzmią. Ich muzyka budzi podziw, mój, publiczności PAONu i rzeszy fanów na całym świecie.

Ten koncert był bardzo specyficzny. Zorganizowany przez dzielną ekipę Fundacji KARPATART. Wydarzenie nosiło nazwę Trio Mandili for the People of Ukraine Od początku wojny zespół Trio Mandili angażuje się w pomoc ukraińskim ofiarom rosyjskiej napaści. Artystki założyły nawet swoją organizację – Mandili Cares, i w związku z działaniami tej organizacji od kilku dni przebywały w Polsce. Artystki są bardzo zaangażowane w pomoc Ukrainie, tu można zobaczyć:

W trakcie koncertu widzieliśmy emocje. Te związane z odbiorem wspaniałej muzyki, ale też te, wynikające z barbarzyńskiej i bandyckiej napaści na Ukrainę. Trudno mi o tym pisać, bo nie znajduję słów na opisanie tego co dzieje się w Ukrainie. Po tym koncercie wiem za to jedno. Gdyby na świecie, więcej było ludzi takich – jak publiczność w PAONie – byłby lepszy.

Poniżej znajduje się moja relacja i fotorelacja w serwisie Muzyczny Kraków:

TRIFOPARK | psycholog w Warszawie | adwokat w Gliwicach